Договір публічної оферти
загальні положення

1.1. Справжня оферта є офіційною пропозицією  «www.naprokat.kiev.ua», далі за текстом — «Продавець», укласти Договір оренди товарів дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин, далі за текстом — «Договір», та розміщує Публічну оферту (Пропозиція) на офіційному інтернет-сайті Продавця www.naprokat.kiev.ua (далі - «Інтернет-магазин»).

1.2. Моментом повного та безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір оренди товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

* «товар» - моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;
* «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронної угоди.
* «Орендодавець» - компанія, що реалізує товари, які представлені на Інтернет-сайті.
* «Орендар» - фізична особа, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
* «Замовлення» - вибір окремих позицій із переліку товарів, зазначених Покупцем під час розміщення замовлення та проведення оплати.

Поняття та визначення
Для укладання договору оренди необхідно надати паспорт громадянина України. Важливо відзначити, що паспорт не приймається як застава. Договір підписується між орендодавцем, компанією "Напрокат" та орендарем, який є споживачем послуги оренди. Спорядження видається орендарю лише після підписання договору, оплати послуги оренди, застави та проведення перевірки спорядження. У разі виявлення недоліків у процесі перевірки, орендар має право вимагати документального підтвердження.

Застава розглядається у розділі "Умови та застави" і залежить від конкретного виду спорядження.
Документи, що надаються під час укладання договору, повинні відповідати особі заявника. Вартість послуги оренди залежить від кількості днів використання та визначається відповідно до цін, зазначених у розділі "Прокат спорядження".

Для розрахунку термінів оренди: при довгостроковій оренді день взяття та повернення спорядження вважається одним днем, якщо оренда відбувається у межах України. У разі поїздки за межі країни не враховуються два дні. При цьому потрібне додаткове підтвердження (позначка у закордонному паспорті про перетин кордону).

Оплата послуги прокату здійснюється перед видачею спорядження готівковим та безготівковим розрахунком (зауважте, що при безготівковому розрахунку знижки не надаються).

Для попереднього бронювання спорядження за два тижні до запланованого відпочинку потрібно зробити заставу в розмірі 50% від загальної суми оренди. У разі скасування броні після внесення застави та підписання договору внесена сума не повертається.

Після підписання договору орендар відповідає за збереження спорядження на період оренди. Повернення спорядження має бути здійснене в тому ж стані, що й при отриманні. Інакше орендар зобов'язаний сплатити штраф, що дорівнює вартості першого дня оренди.

У разі пошкодження спорядження орендар зобов'язаний відшкодувати повну вартість ремонту. Спорядження, що не підлягає відновленню, залишається в користування орендаря, який також зобов'язаний придбати нове в пункті прокату. Повернення застави провадиться після остаточного розрахунку.

У разі втрати або нестачі комплектації спорядження, орендар зобов'язаний відшкодувати повну його вартість, а застава повертається після остаточного розрахунку.

У разі перевищення обумовленого терміну оренди орендар сплачує вартість прокату за кожний день затримки. Спорядження має бути повернуто у строк, зазначений у договорі. При здачі спорядження раніше вказаної дати перерахунок не провадиться.