Ідея створення сервісу прокату зародилася у 2008 році. Пункт прокату "Напрокат" є спільнотою однодумців, любителів активного відпочинку та екстриму. Наша філософія включає розумну цінову політику, високий рівень обслуговування та прагнення заслужити довіру клієнтів.

Ми не обмежуємося лише орендою необхідних товарів, але також надаємо можливість купити нові товари. Для цього ми надаємо детальні описи товарів, безліч фотографій, а також публікуємо новини та огляди.

Асортимент нашого сервісу прокату постійно розширюється, а зручність використання сайту є нашим постійним пріоритетом з огляду на постійне зростання кількості клієнтів та відвідуваності нашого ресурсу.

Нам довіряють! Один із ключових принципів нашої роботи - це довіра та задоволеність наших клієнтів, будь то роздрібні орендарі чи організації.

Для полегшення процесу отримання замовлення всі товари нашого сервісу прокату пропонуються у м. Київ, а також з можливістю самовивезення у магазині у Києві. Доставка у межах Києва здійснюється протягом одного-двох днів.

Приймаємо різні форми оплати: готівка, оплата на розрахунковий рахунок.

Розумні ціни - це одна з наших основних важливих характеристик. У випадку, якщо ви знайдете нижчу ціну на спорядження, що орендується, наші менеджери зроблять все можливе для надання товару за більш вигідною вартістю.

Якщо у вас є велике замовлення, зв'яжіться з нами, і ми розглянемо можливість надання оптової знижки. Ми завжди готові відповісти на всі ваші запитання.