Чому варто проводити ремонт сноуборду та як зробити це самостійно

У зимовий період любителі гірськолижного відпочинку насолоджуються катанням на лижах та сноуборді. Цей вид спорту вважається екстремальним та небезпечним, не тільки для тих, хто знаходиться на борту, а й для самого спорядження. Часто увага до стану обладнання упускається, і з різних причин на поверхні з'являються подряпини, тупляться кромки, а парафін стирається. У таких випадках необхідний ремонт сноуборду у Києві.

Зіпсована дошка може потрапити у сміття, але варто утриматися від поспішних дій, оскільки частковий ремонт лиж у Києві має сенс і може бути виконаний самим райдером.

Що саме можна відновити:
У більшості випадків досить закласти подряпини на ковзній поверхні і підточити край. Для підвищення швидкості снаряда також потрібно нанести парафін. Крім того, часто ламаються кріплення сноуборду. Як зазначають досвідчені сноубордисти, навіть один гвинтик, що випав, може призвести до серйозних проблем і підвищити ризик отримання травм.

Ми вже розповідали, як провести самостійний ремонт сноуборду чи лиж.
При невеликих пошкодженнях можна виконати ремонт лиж безпосередньо на схилі. Проте варто пам'ятати, що не всі поломки можна усунути самостійно. У разі складних пошкоджень краще звернутися до сервісу лиж та сноубордів, де фахівці зможуть замінити компоненти або виконати інші необхідні роботи.

Що стосується стрепів і болтів, їх можна придбати в магазині сноубордів, але рекомендується завжди мати запасні комплекти, оскільки навіть досвідчений спортсмен не може передбачити момент поломки.

Найчастіше для невеликих ремонтних робіт сноубордисти використовують звичайну плоску викрутку